Xbox One jest przedstawicielem trzeciej generacji konsol do gier, wyprodukowanym przez znaną głównie ze stworzenia Windowsa firmę Microsoft. Konsola ta ma wydajny, ośmiordzeniowy procesor, a także 8 gigabajtów pamięci RAM i dobry układ graficzny, co pozwala na obsługę zaawansowanych gier. W co grać na Xbox One?

W co grać na Xbox One – nowości

w co grać na xbox one W ostatnim czasie w sklepach pojawiło się sporo nowości, dedykowanych m.in. platformie Xbox One. Warto wspomnieć o kilku z nich. Fallout 76 – gra RPG będąca tytułem pobocznym znanej, postapokaliptycznej serii. Kilkadziesiąt lat po nuklearnej zagładzie, gracze odbudowują Wirginię Zachodnią. Red Dead Redemption 2 – Rok 1899, trafiamy na Dziki Zachód. Wcielamy się w niejakiego Arthura Morgana i zajmujemy się sprawami gangu, który zaliczył wpadkę i musi uciekać przed stróżami prawa. Battlefield 5 – Pierwszoosobowa strzelanka osadzona w klimatach II wojny światowej. Wiele trybów gry i świetna grafika, tą grę z pewnością warto sprawdzić. Forza Horizon 4 – Wyruszamy w podróż wgłąb Wielkiej Brytanii, gdzie czekają na nas niesamowite wyścigi z udziałem bardzo szybkich samochodów.

Starsze produkcje

Xbox One jest już na rynku dłuższy czas. Więc być może przegapiliście któryś ze starszych tytułów na tę konsolę, w który z pewnością warto zagrać, a dziś może być on dostępny już w niższej cenie. Warto wspomnieć tutaj gry z serii Wiedźmin, Fifa, The Sims, GTA, Shadow of the Tomb Rider, Monster Hunter czy Fortnite. Każdy znajdzie coś dla siebie. W sumie do tej pory na konsolę Xbox One ukazało się ponad 1600 tytułów. A blisko 400 kolejnych jest już zapowiedzianych.

Gry z czasów starszej generacji

Nadal mało? W 2015 Microsoft wypuścił funkcję, która jest darmowa i pozwala na uruchamianie gier z Xbox 360. Możemy więc pograć w wiele gier, które na początku nie były przewidziane na najnowszą generację. Ta informacja może ucieszyć wielu użytkowników konsoli. Na Xboxa 360 ukazało się ponad 2300 gier, a więc bardzo duża ilość. W tym aspekcie przewyższa on PS3, a także wszystkie konsole od Nintendo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here