Coraz więcej instytucji i uczelni ma w swojej ofercie kursy i szkolenia z różnych dziedzin, co może utrudniać podjęcie wyboru kursu. W takiej sytuacji warto sprawdzić opinie o podmiotach prowadzących szkolenia. Pod tym względem pozytywnie wyróżniają się m.in. Wyższe Szkoła Bankowe ,uczelnie należące do grupy WSB znajdują się w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce, a WSB w Poznaniu zajmuje pierwsze miejsce w tym rankingu.

Szkolenia w WSB – uczelni niepublicznej najchętniej wybieranej przez studentów

W Polsce cały czas powstają kolejne niepubliczne szkoły wyższe – z tego względu wybierając szkolenie lub kurs z oferty takiej uczelni warto sprawdzić, jaką opinią cieszy się wśród samych studentów i innych uczestników zajęć. Okazuje się, że w rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 w ścisłej czołówce znalazły się uczelnie z grupy WSB – już po raz kolejny. Najwięcej studentów w Polsce wybrało Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, natomiast w swoich regionach najlepsze wśród uczelni niepublicznych były WSB w Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu. Na uwagę zasługuje zresztą też wysokie miejsce w rankingu WSB w Warszawie – zajęła trzecie miejsce, jeśli chodzi o najchętniej wybierane uczelnie niepubliczne w stolicy. A należy pamiętać, że uczelnia rozpoczęła swoją działalność dopiero w 2019 r., a konkurencja – jeśli chodzi o niepubliczne szkoły wyższe – jest w Warszawie jest ogromna.

Szkolenia językowe i zawodowe: na jakie kursy z oferty WSB można się zapisać?

Lista szkoleń proponowanych przez WSB jest długa – znajdują się na niej kursy z kilkunastu różnych obszarów, dlatego coś dla siebie znajdą zarówno osoby chcące zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu np. marketingu czy sprzedaży, jak i prawa, finansów, języków, informatyki czy zarządzania. Co istotne, część kursów odbywa się w budynkach uczelni w różnych miastach, część – całkowicie online. Dzięki temu część osób będzie mogło wziąć udział w szkoleniu z dowolnego miejsca – bez konieczności przemieszczania się do innego miasta.

Osoby, które chcą znaleźć szkolenie z interesującej ich tematyki oraz odbywające się w konkretnym miejscu a nawet miesiącu, mogą zaznaczyć odpowiednie filtry z lewej strony listy znajdującej się na stronie https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/szkolenia-i-kursy/listing-szkolen.

WSB umożliwia również zamówienie szkolenia in company, co będzie świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców chcących wysłać swoich pracowników na kurs podnoszący ich umiejętności. Istotą kursów in company jest to, że zamawiający szkolenie ma sporą dowolność, jeśli chodzi o tematykę szkolenia, termin jego organizacji, a nawet miejsce, w którym będzie się odbywać. Dzięki temu przedsiębiorca może wykupić szkolenie, które idealnie wpasuje się w potrzeby jego firmy i jego pracowników. Będzie mieć też pewność, że udział pracowników w kursie przełoży się na zdobycie nowej, potrzebnej wiedzy lub umiejętności.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here