in

Muzyka za darmo do filmików

Szukasz nowego hobby, relaksu po 8 godzinach w biurze, a może w głębi ducha marzysz o internetowej popularności? W takim razie montaż krótkich filmików to coś dla Ciebie. Możliwości tematyczne są prawie nieograniczone! A muzyka za darmo do filmików jest dostępna w internecie.

Jak zrobić filmik?

Żeby dobrze się bawić przy tworzeniu filmów, nie musisz być absolwentem łódzkiej filmówki. Niepotrzebne Ci żadne doświadczenie z tej dziedziny – poszukaj odpowiedniego tutorialu, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez ten proces. Wykorzystaj jeden z popularnych darmowych programów do montażu i pochwal się przed internautami sekwencją zdjęć z wakacji, własną wypowiedzią na aktualny temat, czy nawet krótką animacją. Potem umieść film na jednym z popularnych serwisów streamingowych i gotowe – przed Tobą sława, a może i niezły zarobek!

Pamiętaj przy tym, by Twoje hobby nie przyniosło Ci więcej szkody, niż przyjemności. Epoka filmów niemych już za nami – jasne, że możesz je kręcić, jeśli masz ochotę, ale bardziej prawdopodobne jest, że postanowisz urozmaicić Twoje dzieło przez dodanie warstwy muzycznej. Wiadomo, że nic tak nie buduje nastroju, jak muzyka, a Ty przecież chcesz wzbudzić emocje w widzach, prawda?

Muzyka za darmo do filmików

muzyka za darmo do filmikówJednak ogromna większość utworów, które internauci wykorzystują w swoich klipach, to niestety wersje pirackie znanych piosenek, umieszczone w nich bez zgody autorów. Oczywiście, ta praktyka jest tak powszechna, że wytwórnie muzyczne nie mogą wytoczyć procesu każdemu. Ale po co ryzykować? Pasja ma być zabawą, nie spędzać sen z powiek. Na szczęście rozwiązanie jest proste – muzyka za darmo do filmików jest łatwiejsza do odnalezienia, niż Ci się wydawało. Mnóstwo nowych wykonawców udostępnia swoje utwory na licencji Creative Commons, a w internecie jest mnóstwo portali z muzyką, które takie utwory gromadzą. Korzystaj z nich bez obaw i stwórz coś nowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w co grać na xbox one

W co grać na Xbox One

Najlepszy portal rezerwujący hotele

Najlepszy portal rezerwujący hotele