in

Jakie ligi piłkarskie warto obstawiać?

Poszczególne ligi piłkarskie mają swoją własną specyfikę. Liga Singapuru uważana jest za tą, gdzie pada ogrom bramek. Over powyżej 3,5 bramki jest tam na porządku dziennym, liga uchodzi za stabilną pod względem wyników, czołowe drużyny zwykle pojedynkując się z tymi słabszymi, odnoszą zwycięstwa.

W jaki sposób skutecznie obstawiać ligi piłkarskie?

Gracz, który od jakiegoś czasu śledzi rozgrywki piłkarskie, z czasem wyczuwa ich specyfikę. Angielska Premier League uchodzi za rozgrywki, gdzie każdy może wygrać z każdym. Poziom tej ligi jest wyrównany, kluby nawet te z dolnych rejonów tabeli, stać na zakontraktowanie bardzo dobrych zawodników, np. Crystal Palace, które nie uchodzi za potentata, potrafiło zakontraktować przed sezonem 2021/2022 bardzo solidnego napastnika z FSV Mainz, mianowicie Jeana Phillippe’a MatetęBurnley sięgnęło po Aarona Lennona z Kayserispor. Każdy z klubów ma mocną kadrę, która potrafi w pojedynczych spotkaniach postawić się ligowym potentatom. Liga szkocka uchodzi za taką, gdzie wyniki są z góry wiadome. Przepaść pomiędzy Celtic i Glasgow Rangers jest potężna, drużyny z Gasgow pojedynkują się tak naprawdę między sobą, na 111 możliwych mistrzostw Szkocji sięgnęły po 106. Liga turecka uchodzi za taką, gdzie pada sporo czerwonych kartek, Turcy są znani z gorących temperamentów, więc co kolejkę bywa tak, że któryś z zawodników nie wytrzymuje ciśnienia, przedwcześnie udając się pod prysznic.

Na co należy szczególnie zwracać uwagę?

Obstawianie przez Internet poza wieloma plusami, niesie za sobą też pewne zagrożenia. Gracz, który udaje się do tzw. ziemniaka, czyli punktu stacjonarnego, musi wyjść z domu i w trakcie spaceru może pewne rzeczy przemyśleć, obstawiając przez Internet możemy pójść na żywioł, obstawić bez większej refleksji. Pamiętać należy o paru kwestiach, po pierwsze derby zawsze kieruje się swymi własnymi prawami. FC Barcelona zawsze uchodziła za hiszpańskiego potentata, nie bez przyczyny nazywana jest dumą Katalonii, w meczach z piłkarzami 'papużek’, czyli RCD Espanyol pomimo tego, że często wygrywali za każdym razem musieli toczyć prawdziwe batalie o panowanie w Barcelonie. Drugą rzeczą jest, że w piłce nożnej, obowiązuje znana jak świat reguła 'nigdy nie mów nigdy’, drużyny, które zwykle mają over 3,5 potrafią zagrać na zero z przodu i z tyłu, te, które często mają over 1,5 potrafią rozpętać prawdziwą kanonadę, zakończyć mecz hokejowym wynikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Jak otrzymać dotacje z PUP

Jak otrzymać dotacje z PUP