Program do magazynu LoMag z pewnością usprawni pracę przedsiębiorstwa, a także pomoże osobom zarządzającym w realizacji obowiązków. Współczesne narzędzia można niemal w stu procentach dopasować do indywidualnych potrzeb. To właśnie dzięki temu korzystanie z nich będzie odbywać się w sposób intuicyjny. Nie potrzeba specjalnego przeszkolenia do tego, aby korzystać z oprogramowania. W relatywnie krótkim czasie można poradzić sobie z obsługą wszystkich podstawowych funkcji. Istotne jest to, aby już na samym początku wprowadzić wszystkie kluczowe dane, które będą niezbędne do pracy. Można powiedzieć, że jest to baza każdej firmy, dzięki której wszystkie przebiega szybciej. Właśnie dlatego warto skompletować kartotekę kontrahentów. Oczywiście istnieje możliwość ręcznego wpisywania danych kontrahentów (np. do faktur), jednak nie jest to rozwiązanie wygodne.

Kartoteka kontrahentów to nic innego, jak lista odbiorców, dostawców oraz pracowników. Dla każdego obiektu magazynowego można zdefiniować osobną bazę kontrahentów, więc wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb.

Należy mieć świadomość, że kontrahenci wykorzystywani są na niemal wszystkich dokumentach magazynowych. Pracownicy wykorzystywani są na PW, RW, MM. Dane odbiorców niezbędne są nam do stworzenia WZ, korekty WZ, MM. Dostawców wykorzystujemy podczas tworzenia PZ oraz korekty PZ. Podczas codziennej pracy tworzona jest ogromna ilość dokumentacji. Ciężko wyobrazić sobie bez niej funkcjonowanie obiektów magazynowych. Zaawansowany program magazynowy pozwala nam zminimalizować ilość niezbędnych czynności, dzięki czemu wystawienie odpowiedniego dokumentu trwa o wiele krócej. Warunek jest jeden – właściwie zdefiniowana baza towarów oraz kontrahentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj