Citroen Jumpy to jeden z najpopularniejszych samochodów dostawczych. Jego produkcja rozpoczęła się w 1995 roku, a pierwsze trzy generacje w 2007 r. otrzymały tytuł Samochodu Dostawczego Roku.

Citroen Jumpy – charakterystyka modelu

Konstrukcja samochodu jest zoptymalizowana, gwarantując komfort i bezpieczeństwo. Citroen Jumpy posiada systemy, które wspomagają prowadzenie oraz najnowszą generację silników, a także niezawodną klimatyzację (została w niej zastosowana sprężarka). Nie należy zapominać o bardzo dużych parametrach przestrzeni ładunkowej: ładowność – do 1400 kg, pojemność – do 6,6 m3, użyteczna długość – do 4 m; 1,25 m szerokości pomiędzy nadkolami. Ponadto w ramach wyposażenia dodatkowego dostępne jest zawieszenie pneumatyczne, dzięki czemu można obniżyć samochód w trakcie załadunku.

Parametry pojazdu

Citroen Jumpy jest dostępny w trzech długościach. XS (4,60 m), M (4,95 m), XL (5,30 m). Ładowność każdej wersji pojazdu wynosi 1400 kg. Samochód w każdej wersji ma optymalną długość, więc bez problemu zmieści się na każdym parkingu, które często bywają zmorą dla dużych pojazdów użytkowych.

Citroen Jumpy - charakterystyka modeluSamochód można wybrać spośród dwóch modeli – Worker i Driver, które są dostosowane do określonych potrzeb wynikających z pracy na budowie, jeżdżenia w długie trasy lub przemieszczania się po mieście.
Citroen Jumpy świetnie sprawdza się jak auto dostawcze. W przypadku tego Citroena możemy wybierać w dwóch wersjach Worker i Driver. Są one dostosowane do rożnorodnych potrzeb: świernie sprawdzą się choćby na budowie. Nie można zapominać, że samochód ma charakter modułowy, co znacznie ułatwia codzienną pracę. Dodatkowo wersje z przedłużoną kabiną umożliwiają przewóz aż 6 pasażerów.

Citroen Jumpy Kombi to wersja osobowa. Posiada podobny design do odmiany użytkowej. Jest wyposażony w użyteczne i funkcjonalne technologie, między innymi: możliwość otwierania samochodu i uruchamiania go bez kluczyka, kamerę skanującą znaki drogowe i informującą o ograniczeniu szybkości, system monitorujący zachowanie kierowcy.
Citroen Jumpy to po prostu idealny wybór zarówno dla firm, jak i dla rodzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here